Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2011

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 1-1

Με το σκορ στο ισόπαλο 1-1 ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση για την τελευταία αγωνιστική για την ομάδα μας για το 2011 στο εντός έδρας παιχνίδι με τον Παναμβρακικό Μπούκας.Οι παίχτες της Μπούκας προηγήθηκαν μετά από λάθος του τερματοφύλακα μας Δημήτρη Σελιμά, ενώ το τελικό σκορ διαμόρφωσε Ο Βαγγέλης Αναγνωστόπουλος ο οποίος κλήθηκε από την Θύελλα να συμμετάσχει στον αγώνα λόγο έλλειψις παιχτών λόγο υποχρεώσεων.Ο συγκεκριμένος παίχτης υπηρετεί την μαμά Πατρίδα και θα είναι στην διάθεση της Θύελλας από τον Ιανουάριο.Το παιχνίδι έγινε κάτω από αντίξοες συνθήκες αφού  επικρατούσε δυνατός αέρας και το β' ημίχρονο  καθυστέρησε δεκαπέντε λεπτά σχεδόν λόγο της  πολύ δυνατής βροχής.Επιστροφή στις αγωνιστικές υποχρεώσεις θα έχει η ομάδα μας στις 21-21 Ιανουαρίου 2012.Καλές γιορτές στους παίχτες και σε όλο το Δ.Σ της Θύελλας.