Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2011

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 1-0

Κάτω από άσχημες καιρικές συνθήκες η Θύελλα  πραγματοποιώντας μία καλή  εμφάνιση κέρδισε τον Άρη Λεπενούς με σκορ 1-0 σημειώνοντας την τρίτη του νίκη,στις 3 πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος.Η ομάδα μας στάθηκε πολύ καλά απέναντι στην ομάδα της Λεπενούς σε όλη την διάρκεια του αγώνα και είχε πολλές ευκαιρίες με σουτ να πετύχει ένα τέρμα με τους Ρεπανίδα,Λ.Σταμάτη,Μπαρδάκη και Λιάρο που πέρασε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο.Το γκολ της νίκης πέτυχε ο Γ.Σταμάτης στο 71ο λεπτό του αγώνα  πλασάροντας τον τερματοφύλακα του Άρη μετά από μία συνήχηση εντός μικρής περιοχής για την ομάδα της Λεπενούς.Συγχαρητήρια στην ομάδα μας και καλή επιτυχία στον επόμενο εκτός έδρας το ερχόμενο Σαββατοκύριακο στο Μοναστηράκι Βόνιτσας.